Folikum B6, tabletki, 30 szt
8.99 zł

Folikum B6, tabletki, 30 szt

Folikum B6, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
8.99 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Folikum B6 - Kwas foliowy z dodatkową funkcjonalnością eliminowania mdlłości i nudności w ciąży.

Składniki

1 tabletka Folikum B6 (maksymalna zalecana porcja dzienna) zawiera: 400 µg kwasu foliowego, co stanowi 200% dziennego zapotrzebowania oraz 3 mg chlorowodorku pirydoksyny (witaminy B6), co stanowi 150% dziennego zapotrzebowania.

Właściwości składników

Folikum B6 to specjalnie opracowany suplement kwasu foliowego wzbogacony o witaminę B6, której odpowiednia ilość w diecie kobiety ciężarnej i w okresie poprzedzającym zajście w ciążę pomaga wyeliminować niedobory – jedną z głównych przyczyn występowania mdłości, a nawet nudności pojawiających się pod koniec pierwszego trymestru ciąży.

Dbając o rozwój swojego dziecka już na etapie planowania ciąży, każda kobieta powinna rozpocząć regularną suplementację 400 µg kwasu foliowego dziennie. Taką odpowiednio dobraną porcję tego składnika  zabezpiecza Folikum B6, jednocześnie uzupełniając niedobory witaminy B6 w organizmie kobiety.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka Folikum B6 na dobę. W planowanym macierzyństwie rozpocząć stosowanie od 1 do 3 miesięcy przed poczęciem dziecka i kontynuować w pierwszym trymestrze ciąży.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMACY LABORATORIES
Wisełki 57
04-830 Warszawa

Folikum B6 - zastosowanie i działanie

Skład:

kwas foliowy witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Ginekologia i położnictwo

Działanie :

uzupełnia dietę w kwas foliowy uzupełnia dietę w witaminę B6

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla kobiet planujących ciążę i w okresie ciąży, w celu uzupełnienia diety w kwas foliowy i witaminę B6.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka na dobę. W planowanym macierzyństwie od 1 do 3 miesięcy przed poczęciem dziecka. Przyjmowanie preparatu należy kontynuować w I trymestrze ciąży.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.