Mamarin, mamma, tabletki, 24 szt
11.39 zł

Mamarin, mamma, tabletki, 24 szt

Mamarin, mamma, tabletki, 24 szt
Ostatnia cena produktu
11.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Mamarin - preparat do doraźnego stosowania w okresie występowania mdłości i nudności w ciąży.

Składniki

1 tabletka zawiera 1 mg chlorowodorku pirydoksyny (witaminy B6), co stanowi 50% dziennego zapotrzebowania przeciętnej osoby dorosłej oraz 100 mg wyciągu z kłącza imbiru. Maksymalna zalecana porcja dzienna (6 tabletek) zawiera: 6 mg chlorowodorku pirydoksyny, co stanowi 300% dziennego zapotrzebowania oraz 600 mg wyciągu z kłącza imbiru.

Właściwości składników

Zapobiega występowaniu nudności oraz stanowi uzupełnienie codziennej diety w witaminę B6.

MAMARIN polecany jest do okresowej suplementacji przez kobiety w ciąży lub planujące ciążę – w profilaktyce występowania mdłości i nudności związanych z objawami ciąży. Produkt może też być stosowany przez osoby źle znoszące podróż.

Zalecane dzienne spożycie

W pojawiających się objawach niedoborów w ciąży: 1 do 2 tabletek od jednego do trzech razy dziennie. Od 1 do 2 tabletek zalecane jest przyjąć rano przed wstaniem z łóżka popijając niewielką ilością słodkiego płynu. W profilaktyce niedoborów witaminy B6 w planowanym macierzyństwie: 1 tabletka na dobę na około 1 miesiąc przed poczęciem dziecka.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

PHARMACY LABORATORIES
Wisełki 57
04-830 Warszawa

Mamarin - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z kłącza imbiru witamina B6 (pirydoksyna)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

łagodzi odruchy wymiotne uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Wskazania:

Suplement diety. W profilaktyce występowania mdłości i nudności związanych z objawami ciąży. Produkt może też być stosowany przez osoby ciepiące na chorobę lokomocyjną. Uzupełnienie codziennej diety w witaminą B6 w okresie planowania ciąży oraz w okresie ciąży.

Dawkowanie:

Doustnie. Mdłości i nudności w ciąży: 1-2 tabletki rano, przed wstaniem z łóżka popijając niewielką ilością słodkiego płynu. W zapobieganiu niedoborów witaminy B6 w planowanym macierzyństwie: 1 tabletka na dobę na około 1 miesiąc przed poczęciem dziecka; w pojawiających się objawach niedoboru witaminy B6 w ciąży: 1- 2 tabletki 1-3 razy dziennie.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.