Aprostan Duo, kapsułki, żelowe, 60 szt
47.67 zł

Aprostan Duo, kapsułki, żelowe, 60 szt

Aprostan Duo, kapsułki, żelowe, 60 szt
Ostatnia cena produktu
47.67 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Aprostan Duo - wspomagają ochronę gruczołu krokowego, łagodzą objawy łagodnego przerostu gruczołu krokowego, ogranicza stan zapalny i ułatwiają oddawanie moczu.

Składniki

(1 kapsułka)
Olej z nasion palmy sabałowej 160 mg
Olej z nasion dyni 160 mg
Substancje pomocnicze: olej roślinny, lecytyna.

Właściwości składników

Odpowiednio dobrane składniki wspomagają ochronę gruczołu krokowego, łagodzą objawy łagodnego przerostu prostaty, ograniczają stan zapalny i ułatwiają oddawanie moczu. Składniki suplementu oddziałują na przemianę hormonu męskiego- testosteronu, co wspomaga ochronę przed powiększeniem gruczołu krokowego i wpływa na funkcje seksualne.

Aprostan DUO wskazany jest dla mężczyzn. Ma na celu utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia i funkcjonowanie gruczołu krokowego.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dzienna po posiłku, należy popić szklanką wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Aprostan Duo - zastosowanie i działanie

Skład:

olej z nasion palmy sabałowej

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Urologia

Działanie :

wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego łagodzi objawy łagodnego rozrostu gruczołu krokowego

Wskazania:

Aprostan Duo wskazany jest dla mężczyzn. Ma na celu utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia i funkcjonowania gruczołu krokowego. Polecany w celu łagodzenia objawów łagodnego przerostu prostaty, ograniczenia stanu zapalnego i ułatwienia oddawania moczu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka dziennie po posiłku, należy popić szklanką wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.