Silicodent, płyn, do płukania jamy ustnej, 200 ml
24.69 zł

Silicodent, płyn, do płukania jamy ustnej, 200 ml

Silicodent, płyn, do płukania jamy ustnej, 200 ml
Ostatnia cena produktu
24.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ochronna zawiesina do płukania jamy ustnej. Chroni przed krwawieniem dziąseł, paradontozą oraz powstawaniem kamienia nazębnego.


 

Skład według INCI

100 ml preparatu zawiera 2,4 g krzemionki w postaci koloidalnego zolu krzemionkowego, wodę, mentol, tymol, eukaliptol, ksylitol, substancje smakowe, paraben.

Właściwości

Silicodent dzięki swym wyjątkowym właściwościom absorpcyjnym wiąże i usuwa małe cząsteczki, takie jak resztki pożywienia, bakterie, i ich toksyny i krew, zalegające w trudno dostępnych przestrzeniach jamy ustnej lub w kieszonkach okołozębowych. Dlatego skutecznie oczyszcza jamę ustną, dziąsła i zęby z różnego rodzaju czynników drażniących i bakterii, które są szkodliwe dla zdrowego stanu dziąseł i zębów. Silicodent szybko wzmacnia siłę i elastyczność dziąseł oraz przywraca świeży oddech.

Stosowanie

Przed użyciem butelkę dobrze wstrząsnąć. Płukać nierozcieńczonym preparatem, objętością 1 łyżki stołowej, przez kilka minut. po użyciu nie płukać ust ponownie wodą. Ewentualne spożycie preparatu jest całkowicie bezpieczne. Stosować po myciu zębów, 2 razy dziennie rano i wieczorem, a najlepiej, jeśli to możliwe, po każdym posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h