Rhin-Bac Oil, olejek, 10 ml
13.29 zł

Rhin-Bac Oil, olejek, 10 ml

Rhin-Bac Oil, olejek, 10 ml
Ostatnia cena produktu
13.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Rhin-Bac oil jest kompozycją odpowiednią dobranych olejków eterycznych: eukaliptusowego, miętowego, sosnowego i goździkowego z dodatkiem mentolu.
Mieszaninę olejków można dodawać do kąpieli odświeżających lub stosować do masażu jako dodatek do oleju nośnikowego, a także do aromatyzacji i odkażania powietrza w pomieszczeniach.

Skład według INCI

Eucalyptus globulus oil, Mentha arvensis oil, Pinus silvestris oil, Menthol, D-Limonene, Eugenia caryophyllus oil, Eugenol, Linalool, Isoeugenol.

Właściwości

Masaż rozgrzewający i aromatyczna kąpiel z wykorzystaniem olejków poprawiają samopoczucie i dodają energii, zwłaszcza w okresie zimowym, gdy organizm narażony jest na przemęczenie, a także po farsownym treningu sportowym.

Stosowanie

Kilka kropli (3-5) olejku rozcieńczyć w 15 ml oleju nośnikowego (np. oliwka dla dzieci lub oliwa z oliwek) i nacierać nim klatkę piersiową, kark, plecy lub sfarsowane mięśnie.

Kąpiel: 10-15 kropli na przeciętną wannę ciepłej wody - dodawać w strumieniu wlewanej wody.

Aromatyzacja powietrza: kilka kropli olejku dodać do kominka zapachowego lub nawilżacza powietrza.

Uwagi

Nie stosować u niemowląt i dzieci, kobiet w ciąży, osób skłonnych do alergii oraz u osób chorych na astmę i epilepsję.
Nie używać czystego nie rozcieńczonego olejku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h