Novoxidyl, tonik, 60 ml
27.53 zł

Novoxidyl, tonik, 60 ml

Novoxidyl, tonik, 60 ml
Ostatnia cena produktu
27.53 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

NOVOXIDYL TONIK jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej.

Skład według INCI

Aqua, Alkohol denat, Citric Acid, Pyrrolidinil Diaminopyrimidine Oxide, Esculin, Lauric Acid, Methionine, Cysteine, Tryptophan, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

Właściwości

Działanie toniku opiera się na oryginalnej, opatentowanej i przebadanej klinicznie substancji aktywnej o nazwie TRIAMINODIL o właściwościach silnie normalizujących funkcje cebulki włosowej, Esculinie - substancji roślinnej o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne, zwiększającej lokalne ukrwienie skóry i przyczyniającej się do lepszego odżywienia cebulek włosowych oraz kwasie laurynowym zmniejszającym produkcję łoju w mieszkach włosowych, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia procesu wypadania włosów, a także stymulacji ich wzrostu.

NOVOXIDYL TONIK pozwala na skojarzone działanie wszystkich 3 składników aktywnych w różnych częściach cebulki włosowej, przez co osiąga się bardziej spektakularny efekt, aniżeli w przypadku oddzielnego działania każdego ze składników.

Specyfika NOVOXIDYL TONIK polega na wielokierunkowym działaniu ochronnym przed nadmierną utratą włosów z przyczyn o różnym pochodzeniu.

Stosowanie

Skórę głowy spryskać tonikiem i rozprowadzić delikatnie masując do wchłonięcia. W początkowym okresie tonik stosować 2 razy dziennie w ilości 1 ml do 2 ml (5-10 dozowań w zależności od objętości włosów) przez ok. 60 dni. W zależności od efektów stosowania zaleca się zmniejszenie częstotliwości aplikacji do 1 razu dziennie, co często następuje jeszcze przed przekroczeniem zalecanych 60 dni stosowania.

W celu wzmocnienia efektów kuracji zaleca się stosowanie toniku NOVOXIDYL z szamponem NOVOXIDYL.
Unikać kontaktu z oczami, wodno-alkoholowa baza może powodować podrażnienie. W przypadku kontaktu z oczami przemyć obficie wodą. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym miejscu z daleka od źródeł ciepła i światła. Tylko do użytku zewnętrznego.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h