Elmex, płyn, Sensitive Plus, 400ml + pasta Sensitve Plus 75ml
18.52 zł

Elmex, płyn, Sensitive Plus, 400ml + pasta Sensitve Plus 75ml

Elmex, płyn, Sensitive Plus, 400ml + pasta Sensitve Plus 75ml
Ostatnia cena produktu
18.52 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej elmex zawiera unikalny, wysokoaktywny aminofluorek, który w krótkim czasie dociera do szkliwa, gdzie jest akumulowany. Utwardza szkliwo zębów, czyniąc je bardziej odpornym na ataki kwasów. Nawet wcześniej zdemineralizowane szkliwo zostaje zremineralizowane i utwardzone. Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej elmex uzupełnia działanie pasty do zębów. Skutecznie chroni zęby przed próchnicą, szczególnie w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki.

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej elmex jest szczególnie polecany w sytuacjach, w których utrudniona jest normalna higiena jamy ustnej (pacjenci z aparatami ortodontycznymi, mostami itp. oraz w podróży).

Idealny do codziennego stosowania z przeciwpróchniczą pastą elmex.

Pasta do zębów elmex  SENSITIVE PLUS została opracowana specjalnie do ochrony odsłoniętych szyjek zębów. Zawiera ona wysoce skuteczny aminofluorek, który tworzy na powierzchni zębiny ochronną warstwę, eliminującą dolegliwości bólowe występujące pod wpływem bodźców zewnętrznych. Efekt ten jest dodatkowo wzmacniany dzięki zawartości specjalnych substancji czyszczących. Dzięki nim, pasta do zębów elmex SENSITIVE PLUS czyści delikatnie zęby, nie powodując ścierania (abrazji) szkliwa i zębiny. Aminofluorek chroni także szyjki zębów przed próchnicą.

Skład według INCI

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Potassium Acesulfame, Sodium Fluoride, Polyaminopropyl Biguanide, Hydrochloric Acid.
Zawiera Aminofluorek i fluorek sodu.

Stosowanie

Płukać jamę ustną 10 ml nierozcieńczonego płynu przynajmniej raz dziennie przez 30 sekund, po szczotkowaniu zębów (dozownik znajduje się w nakrętce). Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą.
Przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej szóstego roku życia.
Nie zawiera alkoholu oraz sztucznych barwników.
Zawartość fluoru 0,025% F-.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h