Elmex, płyn, 400ml + pasta Elmex 75ml
16.72 zł

Elmex, płyn, 400ml + pasta Elmex 75ml

Elmex, płyn, 400ml + pasta Elmex 75ml
Ostatnia cena produktu
16.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Przeciwpróchniczy płyn do płukania jamy ustnej elmex

Płyn zawiera wysokoaktywny aminofluorek, który dociera do szkliwa, gdzie jest akumulowany. Utwardza szkliwo zębów, czyniąc je bardziej odpornym na ataki kwaasów. Nawet wcześniej zdemineralizowane szkliwo zostaje zremineralizowane i utwwardzone. Płyn uzupełnia działanie pasty do zębów. Szkutecznie chroni zęby przed próchnicą, szczególnie w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki.

Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy z aminofluorkiem   

Wysoce aktywny amonofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa.

Skład według INCI

Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Olaflur, Aroma, Potassium Acesulfame, Sodium Floride, Polyaminopropyl Biguanide, Hydrochloric Acid.

Właściwości

płukać jamę ustną 10 ml nierozcieńczoneog płynu przynajmniej raz dziennie przez 30 sekund. Nie połykać. Nie płukać jamy ustnej wodą. Przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci od 6 roku życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h