Crescina 300 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp
353.40 zł

Crescina 300 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp

Crescina 300 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp
Ostatnia cena produktu
353.40 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Crescina Odrastanie 300: Poważne Przerzedzenie to produkt kosmetyczny wspomagający naturalny wzrost włosów.

Skład według INCI

Alcohol denat., aqua, butylene glycol, glycerin, benzyl nicotinate, acetyl cysteine, benzophenone-4, disodium edta, lysine hydrochloride, menthol, silanediol salicylate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, triethanolamine, zinc acetylmethionate, phosphatidylocholine, glycoproteins, sodium hydroxide, C.I. 19140, C.I. 28440, C.I. 16255, C.I. 14720, C.I. 73015.

Przeznaczenie

Problemy związane z poważnym przerzedzeniem włosów u kobiet.
Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosów.
Preparat  Crescina Odrastanie nie jest produktem przeciw wypadaniu włosów.

Stosowanie

Produkt należy stosować co drugi dzień, nakładając na czystą, suchą skórę głowy. Aby pielęgnacja preparatem Crescina Odrastanie przyniosła efekty, należy ją kontynuować przez okres przynajmniej 2 miesięcy.

Uwagi

Do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. Preparat zawiera łagodny środek rozszerzający naczynia, który może powodować nieznaczne zaczerwienienie skóry utrzymujące się przez krótką chwilę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 958 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h