Avene Hydrance Optimale, krem nawilżający z filtrami UVA/B 15, 40 ml
61.72 zł

Avene Hydrance Optimale, krem nawilżający z filtrami UVA/B 15, 40 ml

Avene Hydrance Optimale, krem nawilżający z filtrami UVA/B 15, 40 ml
Ostatnia cena produktu
61.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Hydrance OPTIMALE krem z filtrem przywraca i utrzymuje nawilżenie górnych warstw naskórka skóry wrażliwej (każdego typu) dzięki synergicznemu działaniu składników aktywnych, a dodatkowo chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Właściwości

nawilża: Lipo-mucine like substancja podobna do łez, umożliwia trwałe rozprowadzanie składników nawilżających w skórze. Koi i łagodzi podrażnienia: dzięki znacznej zawartości wody termalnej Avene. Zapobiega utracie wody ze skóry: Biocymentyna umożliwia odtworzenie cementu łączącego korneocyty, które są skuteczną barierą zapobiegającą odwodnieniu. Chroni: dzięki działaniu kompleksu Tinosorb M i Cinnamate (SPF 15) oraz składnikowi przeciwrodnikowemu.

Przeznaczenie

nawilżanie i ochrona odwodnionej skóry wrażliwej.

Stosowanie

Hydrance OPTIMALE ochronny krem nawilżający do skóry wrażliwej SPF 15 należy stosować rano na dokładnie oczyszczoną twarz i szyję.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h