Plantex duo, proszek, 10 saszetek
10.69 zł

Plantex duo, proszek, 10 saszetek

Plantex duo, proszek, 10 saszetek
Ostatnia cena produktu
10.69 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Plantex Duo stosuje się w dolegliwościach trawiennych u niemowląt i małych dzieci.

Skład

 (1 saszetka):
Glukoza, suchy ekstrakt z owocu kopru włoskiego (0,25g), guma arabska- nośnik, naturalny olejek eteryczny z kopru włoskiego, naturalny olejek eteryczny kminkowy.

Właściwości

Plantex Duo- środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego zawiera wyciąg z owocu kopru włoskiego, olejek koprowy i kminkowy, którego składniki działają rozkurczowo w przewodzie pokarmowym ułatwiając swobodne odejście gazów- usuwają wzdęcia. Ponadto niektóre składniki lotne preparatu pobudzają wydzielanie soku żołądkowego.

Przeznaczenie

Plantex Duo stosuje się w dolegliwościach trawiennych u niemowląt i małych dzieci, takich jak:

  • kolki
  • wzdęcia

Sposób użycia

Niemowlęta po 1 miesiącu życia i dzieci młodsze (1 do 3 lat):
1 saszetkę dziennie po posiłku.
Zawartość saszetki wsypać do butelki, następnie dodać 50 ml świeżo przegotowanej, ciepłej wody lub mleka i wstrząsnąć do całkowitego rozpuszczenia granulatu. Ochłodzić do odpowiedniej temperatury i podawać po posiłku w przypadkach wystąpienia wzdęć lub kolki.
Dzieci powyżej 4 roku życia i dzieci starsze:
1-2 saszetki dziennie po posiłku. Zawartość saszetki wsypać do szklanki przegotowanej wody lub mleka i mieszać do całkowitego jej rozpuszczenia.
Preparat może być stosowany u kobiet w ciąży i karmiących:
1-2 saszetki dziennie po posiłku. Zawartość saszetki wsypać do szklanki przegotowanej wody lub mleka i mieszać do całkowitego jej rozpuszczenia.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h