Vitaminum B Colfarm, tabletki, 45 szt
2.67 zł

Vitaminum B Colfarm, tabletki, 45 szt

Vitaminum B Colfarm, tabletki, 45 szt
Ostatnia cena produktu
2.67 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tabletki uzupełniające niedobory witamin z grupy B.

Składniki

celuloza mikrokrystaliczna, sorbitol (substancje wypełniające), niacyna, kwas pantotenowy, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), witamina B12, ryboflawina, witamina B6, tiamina, kwas foliowy, biotyna;

Właściwości składników

Witaminy z grupy B- są witaminami aktywnie biorącymi udział we wszystkich procesach życiowych organizmu. Zapewniają między innymi prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, korzystnie wpływają na wzrost, rozwój i odporność organizmu, utrzymują skórę i oczy w dobrej kondycji.

Obniżony poziom witamin z grupy B w organizmie, brak koncentracji, złe samopoczucie, ogólne osłabienie organizmu i przemęczenie związane ze stresem, kłopoty z wyglądem skóry oraz w okresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminy z grupy B (zwłaszcza kwasu foliowego) związanego z planowanym zajściem w ciążę i prawidłowym rozwojem płodu.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem.

Nie przekraczać maksymalnej porcji dziennej.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec

Vitaminum B Colfarm - zastosowanie i działanie

Skład:

witamina B1 (tiamina) witamina B2 (ryboflawina) witamina PP (niacyna) witamina B5 (kwas pantotenowy) folacyna witamina H (biotyna) witamina B12 (cyjanokobalamina)

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w witaminy z grupy B

Wskazania:

Suplement diety. Obniżony poziom witamin z grupy B w organizmie, brak koncentracji, złe samopoczucie, ogólne osłabienie organizmu i przemęczenie związane ze stresem, kłopoty z wyglądem skóry oraz w zakresie zwiększonego zapotrzebowania na witaminy z grupy B (zwłaszcza kwasu foliowego) związanego z planowanym zajściem w ciążę i prawidłowym rozwojem płodu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 tabletka raz dziennie, najlepiej przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.