Crescina 500 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp
393.19 zł

Crescina 500 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp

Crescina 500 Odrastanie włosów, płyn, dla kobiet, 12amp
Ostatnia cena produktu
393.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparaty w ampułkach na bazie Crescina Odrastanie zostały opracowane, aby zapewnić różnego rodzaju pomoc w przypadku specyficznych problemów z przerzedzeniem włosów u mężczyzn i kobiet. W miarę jak przerzedzenie włosów się nasila, wzrasta również powaga problemu. Dlatego dawki preparatu Crescina Odrastanie zostały zróżnicowane, aby można je było stosować w trzech stadiach przerzedzania i w dwóch stadiach początkowych łysienia. Wszystkie preparaty Crescina Odrastanie są kosmetykami do użytku zewnętrznego i mają zróznicowane formuły przeznaczone dla mężczyzn i kobiet.

Crescina Odrastanie 500: początki łysienia. Wspomaga naturalny wzrost włosów dzięki składnikom zawartym w preparacie Crescina. Pobudzające działanie preparatu Crescina Odrastanie (Cysteina, Lizyna, Glikoproteina) jest wzmocnione przez skoncentrowany cynk i krzem. Formuła została wzbogacona o kwas glicynowy i alantoinę.
 

Skład według INCI

alcohol denat., aqua, butylene glycol, glycerin, benzyl nicotinate, acetyl cysteine, benzophenone-4, disodium edta, lysine hydrochloride, Glycyrrhetinic acid, menthol, quaternium-52, silanediol salicylate, glutamine, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, biotin, allantoin, triethanolamine, zinc acetylmethionate, phosphatidylocholine, glycoproteins, sodium hydroxide, C.I. 19140, C.I. 28440, C.I. 16255, C.I. 14720, C.I. 73015.

Przeznaczenie

Problemy związane z początkiem łysienia u kobiet. Nie działa na całkowicie nieaktywne mieszki włosów. Preparat  Crescina Odrastanie nie jest produktem przeciw wypadaniu włosów. Podczas gdy produkty przeciw wypadaniu włosów zazwyczaj mają za zadanie spowolnić lub w jakiś sposób zmniejszyć wypadanie włosów (spowodowane zmianami pór roku itp.), preparat Crescina Odrastanie Włosów został stworzony, aby działać już po wypadnięciu włosów powodującym przerzedzenie, a także w przypadku, gdy nie doszło jeszcze do do widocznego wypadania włosów. Niemniej liczba i jakość włosów uległa stopniowemu obniżeniu w wyniku spadku aktywności mieszków.

Stosowanie

Produkt należy stosować co drugi dzień, nakładając na czystą, suchą skórę głowy. Aby pielęgnacja preparatem Crescina Odrastanie przyniosła efekty, należy ją kontynuować przez okres przynajmniej 2 miesięcy.

Uwagi

Do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami i błoną śluzową. Preparat zawiera łagodny środek rozszerzający naczynia, który może powodować nieznaczne zaczerwienienie skóry utrzymujące się przez krótką chwilę.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h