Vitaminum B compositum hec, tabletki, 50szt
3.19 zł

Vitaminum B compositum hec, tabletki, 50szt

Vitaminum B compositum hec, tabletki, 50szt
Ostatnia cena produktu
3.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Vitaminum B compositum hec to zespół witamin grupy B niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, kompleks witamin B działa skuteczniej w skojarzeniu. Vitaminum B compositum hec pomaga uzupełnić niedoboru witamin B, mogące prowadzić m.in. do ogólnego osłabienia, zaburzeń funkcjonowania układu nerwowego skóry i błon śluzowych.

Składniki

Substancje czynne:
witamina B1- 1,4 mg, witamina B2- 1,6 mg, witamina B6- 1,6 mg, witamina PP- 13,6 mg, kwas foliowy-240 µg, witamina B12- 1,7 µg.
Substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

Właściwości składników

W stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy grupy B, w okresie rekonwalescencji, przesilenia wiosennego, zaburzeń trawienia i wchłaniania, po przebytych chorobach i antybiotykoterapii, w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego. Produkt szczególnie zalecany w przypadku mniejszego spożycia naturalnych źródeł witamin z grupy B.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka raz dziennie, podczas posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

HECPHARMA
Szkolna 8D
05-119 Józefów