Biowap Chelat, tabletki powlekane, 60 szt
19.79 zł

Biowap Chelat, tabletki powlekane, 60 szt

Biowap Chelat, tabletki powlekane, 60 szt
Ostatnia cena produktu
19.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

BIOWAP Chelat jest nowoczesnym preparatem skutecznie uzupełniającym codzienną dietę w wapń i witaminę D3.

Składniki

Bezwodny węglan wapnia, chelat aminokwasowy wapnia, witamina D3 , skrobia kukurydziana modyfikowana, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja poślizgowa i przeciwzbrylająca), aerosil (dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca), hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), laktoza jednowodna (substancja wypełniająca), polietylenoglikol (emulgator), triacetyna (emulgator).

wapń - 300 mg
witamina D3- 5 µg

Właściwości składników

BIOWAP Chelat to podwójne źródło dobrze przyswajalnego przez organizm wapnia. W jego skład wchodzą dwa związki wapnia wzajemnie uzupełniające swoje działanie. Związkiem zapewniającym najwyższą przyswajalność wapnia w preparacie BIOWAP Chelat jest chelat aminokwasowy wapnia. Z kolei drugi związek wapnia- węglan wapnia, który uzupełnia działanie chelatu, to naturalnego pochodzenia związek o największej zawartości elementarnej tego pierwiastka.

Zalecane dzienne spożycie

1 tabletka powlekana dziennie podczas posiłku.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 919 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h