L`Angelica Rapident, tabletki, 36 szt
16.70 zł

L`Angelica Rapident, tabletki, 36 szt

L`Angelica Rapident, tabletki, 36 szt
Ostatnia cena produktu
16.70 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Tabletki Rapident to nowy wymiar higieny, świeżości i czyszczenia protez zębowych oraz ruchomych aparatów ortodontycznych.


Skład według INCI

sodio bicarbonato, sodio perborato monoidrato, acido citrico, aroma menta, salvia estratto  secco, sodio lauril solfato, menta estratto secco, aroma mela, colore blu E 132, polietilenglikole.

Właściwości

Rapident posiada potrójne działanie czyszcące dzięki naturalnym składnikom:
Zielone jabłuszko i soda - eliminują najodporniejsze osady,
Szałwia - usuwa pozostałości jedzenia i zwalcza bakterie wywołujące kwasy. Głęboko i dokładnie oczyszcza protezy zębowe, zapobiegając formowaniu się płytki bakteryjnej i kamienia nazębnego.
Mięta - odświeża i zapewnia świeżość oddechu.

Stosowanie

  1. Rozpuść tabletkę Rapident w szklance z letnią i czystą wodą.
  2. Umieść swoją protezę lub aparat w szklance z rozpuszczoną tabletką Rapident tak, aby proteza była w całości zanurzona w wodzie.
  3. Do osiągnięcia higienizacji i oczyszczenia protezy lub aparatu wystarczą zaledwie 3 minuty. Celem osiągnięcia najlepszego efektu pozostawić na 15-20 minut. Dla osiągnięcia efektu głębokiego czyszczenia zalecane jest pozostawienie protezy lub aparatu ortodontycznego na całą noc.
  4. Obmyj protezę pod bieżącą wodą. Proteza jest gotowa do użycia.

 

 

Uwagi

Nie spożywać wody z rozpuszczoną tabletką. Nie używać bezpośrednio w jamie ustnej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Unikaj kontaktu z oczami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h