Seneo, kapsułki, 20 szt
12.59 zł

Seneo, kapsułki, 20 szt

Seneo, kapsułki, 20 szt
Ostatnia cena produktu
12.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat zawiera ziołowe składniki wspomagające zasypianie.

Składniki

(1 kapsułka):
Wyciąg z ziela melisy (130 mg), wyciąg z ziela męczennicy, wyciąg z szyszek chmielu (46 mg), krzemionka koloidalna bezwodna (subst. przeciwzbrylająca), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca).
Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik), tlenek żelaza żółty (barwnik), tlenek żelaza czarny (barwnik), tlenek żelaza czerwony (barwnik).

Właściwości składników

Składniki suplementu diety Seneo- wyciągi roślinne z ziela melisy, szyszek chmielu oraz ziela passiflory, zawierają związki czynne o działaniu:

  • ułatwiającym zasypianie,
  • poprawiającym jakość snu
  • regenerującym funkcje organizmu

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: w trudnościach z zasypianiem, pół godziny przed snem 2 kapsułki.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszyny. Preparatu nie należy łączyć z innymi środkami o właściwościach uspokajających i/lub nasennych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Seneo - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z ziela melisy wyciąg z szyszek chmielu wyciąg z ziela passiflory

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

ułatwia zasypianie

Wskazania:

Suplement diety. Trudności z zasypianiem. Zawarte w preparacie składniki ułatwiają zasypianie, poprawiają jakość snu oraz regenerują funkcje organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli w trudnościach z zasypianiem 2 kapsułki pół godziny przed snem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.