S-Line System, kapsułki, 40 szt (spalanie) + 20 szt (oczyszczanie)
30.98 zł

S-Line System, kapsułki, 40 szt (spalanie) + 20 szt (oczyszczanie)

S-Line System, kapsułki, 40 szt (spalanie) + 20 szt (oczyszczanie)
Ostatnia cena produktu
30.98 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Innowacyjny, dwuetapowy system wspomagający odchudzanie w dzień i w nocy.

Etap1
Kapsułki żółte w dzień:
Formuła oparta jest na składnikach przyspieszających spalanie tłuszczów i węglowodanów z pożywienia oraz hamujących nadmierny apetyt.
Stosuj kapsułki żółte przed zasadniczymi posiłkami w ciągu dnia, by zaktywizować przebiegające wtedy najintensywniej procesy metaboliczne.

Etap 2
Kapsułki bordowe w nocy:
Formuła wspomaga organizm w usunięciu nadmiaru nagromadzonej w ciągu dnia wody i szkodliwych toksyn.
Stosuj kapsułki bordowe przed snem, bo noc jest najlepszą porą na oczyszczanie z metabolitów (mogących hamować proces odchudzania) i usuwanie wody, której nadmiar w tkankach prowadzi do problemów z cellulitem.
 

Zalecane dzienne spożycie

Kapsułkę żółta 2x dziennie na około 1/2 godziny przed większymi posiłkami, popijając każdą kapsułkę szklanką wody.
Kapsułkę bordową 1x dziennie po ostatnim posiłku, nie później niż godzinę przed snem, popijając szklanką wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

NP PHARMA
Podstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka

S-Line System - zastosowanie i działanie

Skład:

CLA (sprzężony kwas linolowy) ekstrakt z fasoli ekstrakt z zielonej herbaty ekstrakt z ziela pokrzywy ekstrakt z mniszka lekarskiego

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie

Wskazania:

Innowacyjny, dwuetapowy system wspomagający odchudzanie w dzień i w nocy. Etap 1 - kapsułki żółte w dzień. Formuła oparta jest na składnikach przyspieszających spalanie tłuszczów i węglowodanów z pożywienia oraz hamujących nadmierny apetyt. Etap 2 - kapsułki bordowe w nocy. Formuła wspomaga organizm w usunięciu nadmiaru nagromadzonej wody i szkodliwych toksyn, reguluje przemianę materii.

Dawkowanie:

Doustnie. Kapsułkę żółtą 2 razy dziennie na około pół godziny przed większymi posiłkami, popijając każdą kapsułkę szklanką wody. Kapsułkę bordową 1 raz dziennie po ostatnim posiłku, nie później niż godzinę przed snem, popijając szklanką wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.