Odnovit, tabletki, 120 szt
45.19 zł

Odnovit, tabletki, 120 szt

Odnovit, tabletki, 120 szt
Ostatnia cena produktu
45.19 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Glukozamina będąca składnikiem preparatu Odnovit przycznia się do prawidłowego funkcjonowania stawów.

Składniki

Siarczan glukozaminy (375 mg), celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), laktoza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (nośnik), witamina C (15 mg), hydroksypropylometyloceluloza (substancja żelująca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

Właściwości składników

  • glukozamina uczestniczy w tworzeniu i regeneracji tkanki chrzęstnej, budującej stawy
  • witamina C wykazuje działanie przeciwutleniające oraz bierze udział w biosyntezie kolagenu tj. składnika tkanki łącznej występującego w chrząstkach, wiązadłach i ścięgnach.

Odnovit jest zalecany:

  • osobom starszym
  • kobietom w wieku menopauzalnym
  • osobom intensywnie uprawiającym sporty obciążające stawy

Zalecane dzienne spożycie

Przyjmować 2 tabletki dwa razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dwa razy dziennie do 12 tygodni.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

POLFA KUTNO-LEKI
Sienkiewicza 25
99-300 Kutno

Odnovit - zastosowanie i działanie

Skład:

siarczan glukozaminy witamina C (kwas askorbinowy)

Postać:

tabletki proszek do sporządzania roztworu

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Reumatologia Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia codzienną dietę w glukozaminę

Wskazania:

Preparat może być stosowany profilaktycznie przez osoby intensywnie obciążające swoje stawy - aktywnie wypoczywające, uprawiające sport, a także przez osoby starsze i osoby z nadwagą lub otyłością. Nie stosować u dzieci.

Dawkowanie:

Doustnie. Saszetki.Przed spożyciem zawartość saszetki należy rozpuścić w 1/2 szklanki wody. Przyjmować 2 saszetki na dobę przez 6 tygodni. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie preparatu w dawce 1 do 2 saszetek dziennie do 12 tygodni.   Tabletki. Przyjmować 2 tabletki 2 razy na dobę przez 6 tygodni. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania kontynuować stosowanie produktu w dawce 1 do 2 tabletek dziennie do 12 tygodni. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.