Antilactin, kapsulki, 30 szt
12.49 zł

Antilactin, kapsulki, 30 szt

Antilactin, kapsulki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
12.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Antilactin suplement diety to naturalny i bezpieczny preparat przeznaczony dla kobiet chcących zakończyć laktację oraz dla matek karmiących piersią, mających problem z nadmierną ilością pokarmu. Głównym składnikiem Antilactin jest szałwia lekarska, powszechnie znana ze swych właściwości hamujących laktację i redukujących samoistne wycieki pokarmu. Takie właściwości szałwia zawdzięcza swojemu mechanizmowi działania, zbliżonemu do mechanizmu działania estrogenów, które odpowiadają min. za proces laktacji u kobiety. To dlatego wyciąg z szałwii wpływa na ograniczenie oraz zahamowanie procesu laktacji.

Składniki

Wyciąg suchy z liści szałwii, żelatyna (składnik kapsułki), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (substancje przeciwzbrylające), dwutlenek tytanu, błękit patentowy, erytrozyna (składniki kapsułki).

1 kapsułka zawiera:
Liście szałwii 900 mg.

Właściwości składników

  • Wspomaga zakończenie laktacji
  • Redukuje samoistny wyciek mleka.

 

Anti-Lactin polecany jest kobietom karmiącym piersią.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 3 x 1 kapsułka dziennie. Preparat zaleca się zażywać podczas lub po posiłku, popijając płynem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Antilactin - zastosowanie i działanie

Skład:

wyciąg z liścia szałwi

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga zahamowanie laktacji

Wskazania:

Suplement diety przeznaczony dla kobiet chcących zakończyć laktację.

Dawkowanie:

Doustnie. 3 raz dziennie 1 kapsułka. Zaleca się spożywać podczas posiłków lub po posiłku, popijając dużą ilością wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.