Colosan Ex Forte, proszek, 200 g + 40 g
28.49 zł

Colosan Ex Forte, proszek, 200 g + 40 g

Colosan Ex Forte, proszek, 200 g + 40 g
Ostatnia cena produktu
28.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat Colosan Ex Forte to mieszanina naturalnych roślinnych składników wspomagających pracę jelit. Łupiny nasion babki płesznik oraz mielone siemię lniane są źródłem błonnika i śluzów. Dodatek błonnika jabłkowego w naturalny sposób reguluje perystaltykę jelit, pobudzając ściany jelit do pracy i przesuwania znajdującej się w nich masy. Inulina (prebiotyk) ułatwia rozwój i utrzymanie naturalnej flory bakteryjnej jelit, zwiększając populację korzystnych bakterii z rodzaju Lactobacillus.
 

Składniki

Łupiny nasion babki płesznik 6 g, odtłuszczone siemię lniane 2,2 g, błonnik jabłkowy 1 g, inulina 0,8 g.
1 porcja (10 g) preparatu zawiera 5,5 g błonnika pokarmowego.

Właściwości składników

Preparat przywraca prawidłową perystaltykę jelit. Polecany jest osobom mającym problemy z wypróżnianiem. może być również stosowany jako uzupełnienie diet oczyszczających i odchudzających. W cukrzycy stosować w porozumieniu z lekarzem bądź dietetykiem.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 12-go roku życia dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 1 czubatej łyżeczce (5g). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. najlepiej stosować na 30 min przed posiłkiem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Kobiety w ciąży mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Colosan Ex Forte - zastosowanie i działanie

Skład:

łuski nasion babki płesznik odtłuszczone siemię lniane błonnik jabłkowy inulina

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Gastroenterologia Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki regulujące pracę jelit

Wskazania:

Uzupełnienie diety w składnik przywracające prawidłową perystaltykę jelit. Polecany jest osobom mającym problemy z wypróżnianiem. Może być również stosowany jako uzupełnienie diet oczyszczających i odchudzających. W cukrzycy stosować w porozumieniu z lekarzem bądź dietetykiem.

Dawkowanie:

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia dwa razy dziennie (przed śniadaniem i kolacją) po 1 czubatej łyżeczce (5 g). Preparat wymieszać ze 100 ml chłodnej wody, natychmiast wypić i dodatkowo popić szklanką wody. Najlepiej stosować na 30 minut przed posiłkiem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Kobiety w ciąży mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.