Oxycell 3, Reishi, Shitake, Maitake, kapsułki, 50szt
83.59 zł

Oxycell 3, Reishi, Shitake, Maitake, kapsułki, 50szt

Oxycell 3, Reishi, Shitake, Maitake, kapsułki, 50szt
Ostatnia cena produktu
83.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Kompleks grzybów Reishi, Shitake i Maitake

Suplement diety

Składniki

Sproszkowany wyciag z grzybka Reishi- Lakownica lśniąca, sproszkowany wyciag z grzyba Shitake, sproszkowany wyciąg z grzyba maitake, substancje pomocnicze, żelatyna (100mg, składniki kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja zelująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwgrzybiczna).

Składniki w porcji dziennej- 3 kapsułki
Grzybek Reishi 300mg
Grzybek Shitake 300mg
Grzybek Maitake 300mg
Żelatyna 300mg
Mikrokrystaliczna celuloza 45mg
Dwutlenek krzemu 4,5mg

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Oxycell 3, Reishi, Shitake, Maitake - zastosowanie i działanie

Skład:

grzyb Reishi (Ganoderma lucidum) Shitake (Twardziak jadalny) Maitake (Grifola Frondosa)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki zawarte w Reishi, Shitake, Maitake

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w Reishi, Shitake, Maitake. Preparat polecany m.in w stanach obniżonej odporności organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę 3 razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.   Uwaga! Nie stosować przed i po zabiegach chirurgicznych ze względu na właściwości obniżające krzepliwość krwi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia, w okresie ciąży i karmienia piersią.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.