Luivac, 3 mg, tabletki, (import równoległy), InPh, 28 szt
47.79 zł

Luivac, 3 mg, tabletki, (import równoległy), InPh, 28 szt

Luivac, 3 mg, tabletki, (import równoległy), InPh, 28 szt
Ostatnia cena produktu
47.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dowiedz się więcej o imporcie równoległym

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Luivac - Bacterial lysate - zastosowanie i działanie

Skład:

lizat bakteryjny

Postać:

tabletki

Kategoria:

Przeciwnowotworowe i immunomodulujące

Specjalności:

Otolaryngologia Choroby płuc Medycyna rodzinna Pediatria

Działanie :

pobudza mechanizmy obronne w obrębie dróg oddechowych

Wskazania:

Nawracające zakażenia dróg oddechowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletki należy połykać na czczo, popijając niewielką ilością płynu. Przyjmowanie preparatu rozpoczyna się zazwyczaj w okresie wolnym od zakażenia. W przypadku ostrego zakażenia preparat może być stosowany jednocześnie z antybiotykiem, lecz nie może zastąpić antybiotykoterapii. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 3 roku życia. Podczas przyjmowania preparatu nie zaleca się jednoczesnego stosowania szczepień swoistych.

Możliwe skutki uboczne:

U niektórych chorych mogą wystąpić łagodne dolegliwości żołądkowo-jelitowe. W rzadkich przypadkach obserwowano reakcje skórne.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy (działanie leku jest zaburzone w przypadku przyspieszonego pasażu jelitowego), choroby z autoagresji (brak dokładnych badań i możliwość złożonych interakcji). Gdy przyjmujesz leki immunosupresyjne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.