L-Karnityna Direct, proszek, 20 saszetek
22.39 zł

L-Karnityna Direct, proszek, 20 saszetek

L-Karnityna Direct, proszek, 20 saszetek
Ostatnia cena produktu
22.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat uzupełnia codzienną dietę w L-karnitynę.

Składniki

Dekstroza, winian L-karnityna 445 mg, inulina, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, substancje słodzące: aspartam, acesulfan .

Właściwości składników

L-karnityna jest podobną do witamin substacją odżywczą. 95% L-karnityny w organizmie występuje w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu. Odgrywa ona ważną rolę w spalaniu tłuszczu. Odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów - miejsc, w których zachodzą procesy będące głównym źródłem energii dla komórki. Oprócz spalania tłuszczu ("Fat burner") L-karnityna odgrywa ważna rolę w procesach detoksykacyjnych zachodzących w nerkach oraz wątrobie. Poza tym chroni zapasy protein.

 

Spożywanie L-karnityny zaleca się osobom wykonującym ciężką pracę fizyczną, uprawiającym intensywne treningi sportowe.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 razy dziennie po 1 sticku.
Otworzyć stick, odrywając jeden koniec. Zawartość wsypać na język, połknąć. Nie trzeba popijać płynem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym i zaciemnionym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 942 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

LANGSTEINER
Białoprądnicka 16
31-221 Kraków

L-Karnityna Direct - zastosowanie i działanie

Skład:

winian L-karnityny inulina dekstroza

Postać:

proszek

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w L-karnitynę

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany osobom wykonującym ciężką pracę fizyczną, uprawiającym intensywne treningi sportowe.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 saszetka 1-2 razy dziennie. Otworzyć torebkę, jej zawartość wysypać na język i połknąć. Nie ma konieczności popijania płynem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.     Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.