Bioxet, krem, do ciała, zmniejszający porost włosów, 140 ml
142.39 zł

Bioxet, krem, do ciała, zmniejszający porost włosów, 140 ml

Bioxet, krem, do ciała, zmniejszający porost włosów, 140 ml
Ostatnia cena produktu
142.39 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bioxet ze swoją innowacyjną technologią w dziedzinie włosów i skóry, skutecznie osłabia i redukuje zbędne owłosienie, jednocześnie chroniąc skórę.
 

Skład według INCI

Complex B - Herbal Extract, Cetearyl Alcohol, Glycerin, C12-13 Alkyl Lactate, Stearic Acid & Palmitic Acid, Dimethicone, Ceteareth-20, Phenoxyethanol & Methylparaben & Propylparaben & 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Ascorbic Acid, Tocopherol Acetate, Parfum, BHT, Benzyl Alcohol & Methylchloroisothiazolinone & Methylisothiazolinone, Allantoin, Sodium Hydroxide.

Właściwości

Dogłębne badania prowadzone przez B'iota Laboratories doprowadziły do opracowania produktu zmniejszającego ilość i osłabiającego niechciane włosy bez żadnych efektów ubocznych. Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie Bioxet'u wpływa na wzrost wilgotności skory, dzięki czemu zachowuje ona młody wygląd oraz pomaga utrzymać naturalną równowagę pH. każda aplikacja stopniowo redukuje i osłabia niechciane włosy.

Innowacja Bioxet:

Przeprowadzenie dogłębnych badań nad histologiczną budową oraz anatomią skóry i włosów umożliwia B'Iota Laboratories opracowanie innowacyjnego produktu.

Stosowanie

Usunąć wszystkie niechciane włosy z cebulkami, stosując jedną ze zwykłych metod (np. woskowanie, wyrywanie pęsetą, depilatory itd.). Dokładnie umyć obszar stosowania produktu i odczekać dwie godziny. Na oczyszczony obszar nałożyć warstwę kremu Bioxet, masując okrężnymi ruchami w górę i w dół do momentu wchłonięcia kremu. Powtarzać nakładanie kremu codziennie wieczorem przed snem (lub dwa razy dziennie), dopóki włosy nie osiągną długości nadającej się do ponownego usunięcia.
Bioxet może być stosowany w miejscach, z których nie usunięto włosów z cebulkami (np. przez golenie). Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku efekty działania produktu będą wolniejsze.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h