Bioxet, krem, do twarzy, zmniejszający porost włosów, cera tłusta, 100 ml
111.72 zł

Bioxet, krem, do twarzy, zmniejszający porost włosów, cera tłusta, 100 ml

Bioxet, krem, do twarzy, zmniejszający porost włosów, cera tłusta, 100 ml
Ostatnia cena produktu
111.72 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE
Kurier DHL
4.99 zł
Paczkomat InPost
4.99 zł
Odbiór w punkcie DHL
4.99 zł
Wysyłka zagraniczna
19.99 zł

Skład według INCI

Complex B - Herbal Extract, Cetearyl Alcohol, Glycerin, C12-13 Alkyl Lactate, Stearic Acid & Palmitic Acid, Dimethicone, Ceteareth-20, Phenoxyethanol & Methylparaben & Propylparaben & 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Ascorbic Acid, Tocopherol Acetate, Parfum, BHT, Benzyl Alcohol & Methylchloroisothiazolinone & Methylisothiazolinone, Allantoin, Sodium Hydroxide.

Właściwości

Niechciane owłosienie na twarzy i ciele powoduje dyskomfort u kobiet i mężczyzn, a czasami może nawet prowadzić do problemów i zahamowań natury psychologicznej. Bioxet to krem do pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszanie ilości i osłabienie niechcianego owł1osienia. klucz do sukcesu Biotex-u leży w wysokiej skuteczności formuły ziołowej i łatwości stosowania preparatu.

Innowacja Bioxet:

Przeprowadzenie dogłębnych badań nad histologiczną budową oraz anatomią skóry i włosów umożliwia B'Iota Laboratories opracowanie innowacyjnego produktu.
bioxet został opracowany na potrzeby różnych typów skóry, nawilża skórę utrzymując jednocześnie jej młody wygląd i naturalne pH.

Stosowanie

Usunąć wszystkie niechciane włosy z cebulkami, stosując jedną ze zwykłych metod (np. woskowanie, wyrywanie pęsetą, depilatory itd.). Dokładnie umyć obszar stosowania produktu i odczekać dwie godziny. Na oczyszczony obszar nałożyć warstwę kremu Bioxet, masując okrężnymi ruchami w górę i w dół do momentu wchłonięcia kremu. Stosować krem dwa razy dziennie: rano i wieczorem, odrastające włosy usuwać.
Bioxet może być stosowany w miejscach, z których nie usunięto włosów z cebulkami (np. przez golenie). Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku efekty działania produktu będą wolniejsze.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h