Bioxet, krem do twarzy zmniejszający porost włosów, cera normalna i sucha, 100ml
114.59 zł

Bioxet, krem do twarzy zmniejszający porost włosów, cera normalna i sucha, 100ml

Bioxet, krem do twarzy zmniejszający porost włosów, cera normalna i sucha, 100ml
Ostatnia cena produktu
114.59 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Bioxet, krem do twarzy zmniejszający porost włosów, przeznaczony do cery normalnej i suchej.

Skład według INCI

Complex B - Herbal Extract, Cetearyl Alcohol, Glycerin, C12-13 Alkyl Lactate, Stearic Acid & Palmitic Acid, Dimethicone, Ceteareth-20, Phenoxyethanol & Methylparaben & Propylparaben & 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Ascorbic Acid, Tocopherol Acetate, Parfum, BHT, Benzyl Alcohol & Methylchloroisothiazolinone & Methylisothiazolinone, Allantoin, Sodium Hydroxide.

Właściwości

Niechciane owłosienie na twarzy i ciele powoduje dyskomfort u kobiet i mężczyzn, a czasami może nawet prowadzić do problemów i zahamowań natury psychologicznej. Bioxet to krem do pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszanie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia. klucz do sukcesu Biotex-u leży w wysokiej skuteczności formuły ziołowej i łatwości stosowania preparatu.

Innowacja Bioxet:
Przeprowadzenie dogłębnych badań nad histologiczną budową oraz anatomią skóry i włosów umożliwia B'Iota Laboratories opracowanie innowacyjnego produktu.
bioxet został opracowany na potrzeby różnych typów skóry, nawilża skórę utrzymując jednocześnie jej młody wygląd i naturalne pH.

Stosowanie

Usunąć wszystkie niechciane włosy z cebulkami, stosując jedną ze zwykłych metod (np. woskowanie, wyrywanie pęsetą, depilatory itd.). Dokładnie umyć obszar stosowania produktu i odczekać dwie godziny. Na oczyszczony obszar nałożyć warstwę kremu Bioxet, masując okrężnymi ruchami w górę i w dół do momentu wchłonięcia kremu. Stosować krem dwa razy dziennie: rano i wieczorem, odrastające włosy usuwać.
Bioxet może być stosowany w miejscach, z których nie usunięto włosów z cebulkami (np. przez golenie). Należy jednak pamiętać, że w takim przypadku efekty działania produktu będą wolniejsze.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h