Herbaven Receptury Natury, Prawidłowe Trawienie, 2g, 20 saszetek
7.29 zł

Herbaven Receptury Natury, Prawidłowe Trawienie, 2g, 20 saszetek

Herbaven Receptury Natury, Prawidłowe Trawienie, 2g, 20 saszetek
Ostatnia cena produktu
7.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Trawienie to naturalny proces przemiany spożywczych pokarmów na składniki podstawowe w celu ich przyswojenia. Odbywa się w przewodzie pokarmowym przy współudziale enzymów trawiennych. Rozpoczyna się w jamie ustnej przy udziale śliny, a następnie odbywa się w żołądku przy udziale pepsyny i kwasu solnego oraz w jelicie cienkim, gdzie oprócz enzymów jelitowych i trzustkowych trawienie wspomaga żółć wytwarzana w wątrobie.





 

Składniki

4 saszetki zawierają:
Ziele mięty 2,40 g,
Owoc kminku 1,20 g,
Ziele tymianku 1,20 g,
Liść herbaty zielonej 0,80 g,
Liść herbaty Pu-erh 0,80 g,
Ziele palczatki cytrynowej 0,80 g,
Skórka owoców pomarańczy 0,40 g,
Ziele majeranku 0,40 g.

 

Właściwości składników

Składniki produktu m.in. mentol, garbniki i flawonoidy w zielu mięty, wspomagają naturalne procesy trawienne będące warunkiem przyswojenia przez organizm odpowiedniej ilości składników odżywczych.

Mięta- zawarty w zielu mięty olejek miętowy zawiera składniki czynne m.in. mentol, jego estry i związki terpenowe. Wraz z flawonoidami i garbnikami wspomaga naturalne procesy trawienne będące warunkiem przyswojenia przez organizm odpowiedniej ilości składników odżywczych.
Kminek- Olejek kminkowy, w tym terpenowe składniki owoców kminku wspomagają naturalne wydzielanie soków trawiennych, przez co regulują prawidłowe procesy trawienne organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: zaleca się picie do 4 porcji naparu dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

BELIN
Sucholeska 34/36
Poznań

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus