Dezaftan, żel, 10 ml
21.29 zł

Dezaftan, żel, 10 ml

Dezaftan, żel, 10 ml
Ostatnia cena produktu
21.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Dezaftan (żel do stosowania w jamie ustnej) jest preparatem wspomagającym leczenie aft. Natychmiastowo zmniejsza bolesność oraz przyspiesza proces gojenia.

Skład

głównym składnikiem jest kwas hialuronowy.

Działanie

Wyjątkowy skład powoduje natychmiastowe zmniejszenie bólu, przyspiesza proces gojenia aft i zapobiega powstawaniu nowych owrzodzeń w jamie ustnej. Zawarta w Dezaftanie wielkocząsteczkowa postać kwasu hialuronowego działa w samym centrum stanu zapalnego współuczestnicząc w wygaszaniu reakcji zapalnych, wspomaga regenerację i prawidłowe nawodnienie tkanek.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania Dezaftanu są afty, aftowe zapalenia jamy ustnej oraz nawracające się aftowe zapalenia jamy ustnej (owrzodzenia nawracające).

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zaleca się stosowanie żelu 2-3 razy dziennie po posiłkach przez okres jednego tygodnia lub do ustąpienia objawów.

Nie powinno się ani jeść ani pić przez conajmniej 30 minut od zastosowania preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Dezaftan - zastosowanie i działanie

Skład:

sól sodowa kwasu hialuronowego

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wspomaga leczenie aft

Wskazania:

Afty. Aftowe zapalenia jamy ustnej. Nawracające aftowe zapalenia jamy ustnej (owrzodzenia nawracające).

Dawkowanie:

Miejscowo. 2-3 razy dziennie lub częściej według potrzeb, po posiłkach, przez okres jednego tygodnia lub do ustąpienia objawów. W przypadku uporczywej bolesności produkt może być bezpiecznie stosowany kilka razy dziennie.   Uwaga! Zaleca się nie jeść i nie pić przez co najmniej 30 minut po zastosowaniu preparatu.   Uwaga! W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.