Collagen Plantaven, płyn, 500 ml
63.83 zł

Collagen Plantaven, płyn, 500 ml

Collagen Plantaven, płyn, 500 ml
Ostatnia cena produktu
63.83 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Suplement diety na bazie kolagenu, z rutyną i specyficznymi ekstraktami roślinnymi, mającymi wpływ na mikrokrążenie żylne  i dające ulgę dla opuchniętych nóg.

Składniki

(25 ml): woda oczyszczona, gliceryna roślinna, zhydrolizowany kolagen 1 g, płynny ekstrakt z liści ortysofonu włóknistego 250 mg, płynny ekstrakt z liści winorośli właściwej 150 mg, rutyna 100 mg, płynny ekstrakt z indyjskiego wąkrota zwyczajnego 90 mg, płynny ekstrakt z czarnej jagody 90 mg, płynny ekstrakt z liści oczaru wirgijskiego 60 mg, płynny ekstrakt z kłącza myszopłochu, płynny ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego 30 mg, płynny ekstrakt z tlenowych części nostrzyka żółtego 30 mg, aromat, polisorbate 60, konserwanty: metylohydroksybenzoesan sodu, propylohydroksybenzoesan sodu.
 

Właściwości składników

preparat pomaga:

  • zmniejszać obrzęki nóg,
  • wzmocnić ścianki naczyń krwionośnych,
  • poprawiać ich napięcie,
  • zmniejszyć przepuszczalność i wrażliwość naczyń włosowatych,
  • poprawić krążenie żylne.

Zalecane dzienne spożycie

jako uzupełnienie diety przyjmować 25 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody, między posiłkami.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Collagen Plantaven (płyn) - zastosowanie i działanie

Skład:

zhydrolizowany kolagen ekstrakt z liści ortosyfonu ekstrakt z liści winorośli właściwej rutyna płynny ekstrakt z indyjskiego wąkrota zwyczajnego ekstrakt z czarnej jagody wyciąg z oczaru wirginijskiego płynny ekstrakt z kłącza myszopłochu ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego płynny ekstrakt z tlenowych części nostrzyka żółtego

Postać:

płyn doustny

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na krążenie obwodowe poprawia napięcie ścian naczyń krwionośnych

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w celu zmniejszenia obrzęku nóg, wzmocnienia ścianek naczyń krwionośnych oraz poprawy ich napięcia, zmniejszenia przepuszczalności i wrażliwości naczyń włosowatych, poprawy krążenia żylnego.

Dawkowanie:

Doustnie. 25 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody, między posiłkami.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.