Collagen Flex Soll, płyn, 500 ml
66.89 zł

Collagen Flex Soll, płyn, 500 ml

Collagen Flex Soll, płyn, 500 ml
Ostatnia cena produktu
66.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

COLLAGEN FLEXSOLL 500 ml suplement diety jest oparty na bazie Collagenu, aloesu, glukozaminy oraz chondroityny, które mają korzystny wpływ na fizjologiczne funkcjonowanie chrząstki stawowej.

Składniki

gliceryna roslinna, woda oczyszczona, zhydrolizowany kolagen, aloes (Aloe barbadensis) w żelu, siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, konserwanty: metylohydroksybenzoesan sodu, propylohydrobenzoesan sodu; aromat. Produkt zawiera substancje pochodzenia rybnego.

Składnik: zawartość w 100 ml: zawartość w 25 ml:
zhydrolizowany kolagen 12,00 g 3,00 g
aloes w żelu 800 mg 200 mg
siarczan glukozaminy 1000 mg 250 mg
siarczan chondroityny 400 mg 100 mg

Właściwości składników

Korzystnie wpływa na funkcjonowanie stawów.

Zalecane dzienne spożycie

jako uzupełnienie diety przyjmować 25 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody, między posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 954 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Collagen Flex Soll - zastosowanie i działanie

Skład:

zhydrolizowany kolagen aloes siarczan glukozaminy siarczan chondroityny

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Medycyna sportowa Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki chroniące i wzmacniające chrząstki stawowe

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany w chorobie zwyrodnieniowej stawów, profilaktyce i regeneracji chrząstki stawowej. Jako uzupełnienie diety w składniki wspomagające powstrzymanie zmian w stawach spowodowanych starzeniem się.

Dawkowanie:

Doustnie. Przyjmować 25 ml dziennie, rozcieńczone w szklance wody, między posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.