Ciśnieniomierz, OMRON-M 1 Plus, półautomatyczny, naramienny
218.49 zł

Ciśnieniomierz, OMRON-M 1 Plus, półautomatyczny, naramienny

Ciśnieniomierz, OMRON-M 1 Plus, półautomatyczny, naramienny
Ostatnia cena produktu
218.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ciśnieniomierz naramienny, półautomatyczny Omron M1 Plus, wyposażony w pompkę. Posiada pamięć 21 pomiarów, a także funkcję uśrednienia ostatnich 3 wyników. Wyświetlacz jest duży i energooszczędny - 1 zestaw baterii wystarcza na około 1500 pomiarów. Przebadany klinicznie.Ciśnieniomierz wykrywa wszelkie nieregularności w pracy serca i automatycznie podejmuje decyzję o tym, czy wynik może zostać zaakceptowany, czy konieczne jest powtórzenie pomiaru.

Skład

W zestawie ciśnieniomierz, etui, karta gwarancyjna, polska instrukcja obsługi, mankiet średni (22 - 32 cm) oraz komplet baterii alkalicznych.

Działanie

Charakterystyka:

  • Niewielki ciśnieniomierz półautomatyczny z dużym cyfrowym wyświetlaczem LCD.

  • Pompowanie: ręczne za pomocą gruszki.

  • Posiada walidację kliniczną.

  • Wskaźnik nadciśnienia.

  • Pamięć zapisująca ostatni pomiar.

  • Opcjonalnie dostępne są mankiety: duży (32-42cm) oraz mały (17-22cm).

Uwagi


 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 899 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus