Polikardonox, kapsułki, 30 szt
17.79 zł

Polikardonox, kapsułki, 30 szt

Polikardonox, kapsułki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
17.79 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Składniki preparatu wywierają korzystny wpływ na stan naczyń i krążenie krwi, tak w naczyniach obwodowych jak i w wieńcowych.

Składniki

 L-arginina, suchy ekstrakt z owoców aronii, suchy ekstrakt z nasion wiesiołka, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), żelatyna, E 124, E 171 (barwniki).

Właściwości składników

Polikardonox suplement diety to innowacyjne połączenie składników wspierających pracę serca i układu krążenia. Jego działanie opiera się na stymulowaniu wydzielania tlenku azotu, który odgrywa ważną rolę w procesach biochemicznych w organizmie.
Wskazania:
Polikardonox jest dla wszystkich, którzy:

  • Mają problem z utrzymaniem właściwego poziomu cholesterolu LDL.
  • Mają kruche naczynia krwionośne.
  • Odczuwają dyskomfort związany z krążeniem w kończynach dolnych.
  • Mają skłonność do nadmiernej krzepliwości krwi.
  • Są dziedzicznie obciążeni chorobami układu krążenia.
  • Niechętnie podejmują aktywność fizyczną.
  • Mają nadwagę, nadciśnienie tętnicze.
  • Palą papierosy.

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka 2 razy na dobę.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

AGROPHARM
Starościańska 33
95-080 Tuszyn

Polikardonox - zastosowanie i działanie

Skład:

suchy ekstrakt z owoców aronii suchy ekstrakt z nasion wiesiołka L-arginina

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Kardiologia

Działanie :

wpływa na zmniejszenie krzepliwości krwi poprawia krążenie obwodowe uzupełnia dietę w składniki uszczelniające naczynia krwionośne

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany dla wszystkich którzy mają problem z utrzymaniem właściwego poziomu cholesterolu, mają kruche naczynia krwionośne, odczuwają dyskomfort związany z krążeniem w kończynach dolnych, mają skłonność do nadmiernej krzepliwość krwi, są dziedzicznie obciążeni chorobami układu krążenia, prowadzą siedzący tryb życia, mają nadwagę, nadciśnienie tętnicze, palą papierosy.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułka 2 razy na dobę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.