Saziadrink, płyn, 500 ml
66.89 zł

Saziadrink, płyn, 500 ml

Saziadrink, płyn, 500 ml
Ostatnia cena produktu
66.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Składniki

suchy ekstrakt z garcinii kambodżaśkiej 50% 16,65 mg, błonnik z akacji 66,65 mg, kwas hydroksycytrynowy 8,30 mg, woda oczyszczona, aromat, benzoesan sodu, sorbinian potasu, acesulfam K.

Właściwości składników

Sazaridrink jest suplementem diety zawierającym błonnik z akacji oraz Garcinię kambodżańską, które wywołują uczucie sytości, dzięki czemu hamuje apetyt i doskonale wspomaga kurację ochudzającą.

Zalecane dzienne spożycie

Jako uzupełnienie diety przyjmować po 15 ml przed dwoma głównymi posiłkami w ciągu dnia, rozcieńczonych w 1 dużej szklance wody.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 955 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Saziadrink - zastosowanie i działanie

Skład:

błonnik z akacji suchy ekstrakt z garcinii kambodżańskiej kwas hydroksycytrynowy

Postać:

płyn

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie uzupełnia dietę w składniki zmniejszające apetyt

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco podczas kuracji odchudzających.

Dawkowanie:

Doustnie. Jako uzupełnienie diety przyjmować po 15 ml przed dwoma głównymi posiłkami w ciągu dnia, rozcieńczonych w 1 dużej szklance wody.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.