OsteoK2, kapsulki, 30 szt
26.87 zł

OsteoK2, kapsulki, 30 szt

OsteoK2, kapsulki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
26.87 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

OsteoK2 zawiera witaminę K2 naturalnego pochodzenia, która korzystnie wpływa na zdrowie kości. Żródłem witaminy K2 jest fermentowana soja Natto, która od wielu stuleci stanowi główny składnik pożywienia Japończyków zapewniając im sprawność fizyczną do późnej starości. OsteoK2 dodatkowo został wzbogacony w witaminę D3, dzięki czemu pomaga on zachować mocne kości, regulując gospodarkę wapnia i fosforu w organizmie. 

Składniki

Olej lniany, żelatyna spożywcza, stabilizator (glicerol), MenaQ7 (olej słonecznikowy, ekstrakt z fermentowanej soi Natto zawierający witaminę K2), barwniki (tlenek żelaza czarny, tlenek żelaza czerwony), cholekalcyferol (witamina D3).
Skład w zalecanej dziennej porcji:
Mena Q7 30 mg
w tym: witamina K2- 45 µg,
witamina D3 5 µg.

Właściwości składników

OsteoK2 zawiera witaminę K2 naturalnego pochodzenia ( ekstrakt z fermentowanej soi Natto), która korzystnie wpływa na zdrowie kości. Witamina ta bierze udział w aktywacji enzymów niezbędnych do wiązania i wbudowywania wapnia w kościach, dzięki czemu stają się one bardziej odporne na wszelkie przeciążenia. Dzięki biodostępności witaminy K2 komórki kościotwórcze efektywnie wychwytują wapń z krwiobiegu. OsteoK2 został wzbogacony w witaminę D3, dzięki czemu pomaga on zachować mocne kości, regulując gospodarkę wapnia i fosforu w organizmie.

OsteoK2 pomaga zachować mocne kości do późnej starości

Zalecane dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie, po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Suplement diety nie może byc stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 956 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

OsteoK2 - zastosowanie i działanie

Skład:

Mena Q7 (wyciąg z fermentowanej soji natto) witamina D3 (cholekalcyferol)

Postać:

kapsułki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

wpływa na prawidłową strukturę kości

Wskazania:

Uzupełnienie codziennej diety w witaminę K2 oraz D3. Preparat zawiera wysoce bioprzyswajalną i bioaktywną witaminę K2 naturalnego pochodzenia, która korzystnie wpływa na zdrowie tkanki kostnej. Źródłem witaminy K2 jest fermentowana soja Natto. Preparat dodatkowo został wzbogacony w witaminę D3, dzięki czemu pomaga on zachować mocne kości, regulując gospodarkę wapnia i fosforu w organizmie.

Dawkowanie:

Doustnie. 1 kapsułkę dziennie, po posiłku.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.