Oillan, natłuszczająca emulsja, do kąpieli dermatologicznej, 150 ml
17.29 zł

Oillan, natłuszczająca emulsja, do kąpieli dermatologicznej, 150 ml

Oillan, natłuszczająca emulsja, do kąpieli dermatologicznej, 150 ml
Ostatnia cena produktu
17.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Emulsja polecana jest do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii dzieci i dorosłych. Przeznaczona jest szczególnie dla osób z chorobami, którym towarzyszy przesuszenie skóry m. in. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i rybia łuska.

Skład według INCI

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, C12-13 Pareth-3, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-9 Laurate.
Parafina ciekła 64%.

Właściwości

Parafina ciekła tworzy powłokę na warstwie rogowej naskórka zapobiegając nadmiernemu parowaniu wody z jej powierzchni, zapewniając jej tym samym odpowiednią wilgotność oraz poziom natłuszczenia. Zmiękcza naskórek i łagodzi pojawiające się podrażnienia jednocześnie delikatnie myjąc skórę.

Przeznaczenie

Emulsja ma neutralny zapach. Nie pozostawia osadu na wannie. Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, a w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych - powyżej 1 miesiąca życia.

Stosowanie

Dodać 1-3 nakrętek emulsji do kąpieli, pozostać w kąpieli 10-20 minut, następnie osuszyć delikatnie skórę. Nie pozostawia osadu w wannie.
Można stosować także miejscowo bezpośrednio na zwilżoną skórę.

Uwagi

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 963 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h