Oceanic Maść natłuszczająca, 20 g
6.14 zł

Oceanic Maść natłuszczająca, 20 g

Oceanic Maść natłuszczająca, 20 g
Ostatnia cena produktu
6.14 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Maść łagodzi i zapobiega przesuszeniu skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej a także szczególnie wymagającej: szorstkiej, spierzchniętej i łuszczącej się.

Skład według INCI

Medilan - oczyszczona lanolina. Lanolina zajmuje czołową pozycję wśród naturalnych substancji regulujących gospodarkę wodną skóry i zmiękczających naskórek. Jest woskiem organicznym od niepamiętnych czasów stosowanym do pielęgnacji skóry. Zawiera naturalne czynniki natłuszczające warstwę rogową ludzkiej skóry.
Jej działąnie na skórę jest wielokierunkowe:
- Działa jako "smar" w pęknięciach warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu powoduje gładkość i zmniejsza szorstkość skóry;
- Tworzy na powierzchni skóry filtr ochronny, dzięki czemu zmniejsza proces odparowania wody z naskórka o ok. 20%;
- Wykazuje dużą zdolność penetracji w głąb naskórka.
 

Przeznaczenie

Maść stanowi uzupełnienie w leczeniu łuszczycy, wyprysku atopowego i kontaktowego, liszaja płaskiego oraz innych dermatoz. Maść jest także idealna do pielęgnacji przesuszonej skóry dziecka.

Stosowanie

Smarować na skórę 2 - 3 razy dziennie.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h