Oceanic AA Therapy Intensywne Nawilżanie, krem aktywnie nawilżający, 50 ml
21.27 zł

Oceanic AA Therapy Intensywne Nawilżanie, krem aktywnie nawilżający, 50 ml

Oceanic AA Therapy Intensywne Nawilżanie, krem aktywnie nawilżający, 50 ml
Ostatnia cena produktu
21.27 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparaty serii AA THERAPY INTENSYWNE NAWILŻANIE zawierają kombinację składników zapewniających zwiększenie oraz utrzymanie odpowiedniej ilości wody we wszystkich warstwach skóry.

Skład według INCI

Aktywny hydro-kompleks (Glukoza + Xylitol), alga Durvillea antarctica, kwas hialuronowy.

Właściwości

Kombinacja składników zapewniających zwiększenie oraz utrzymanie odpowiedniej ilości wody we wszystkich warstwach skóry, skutkuje odczuwalną poprawą gładkości skóry, zmniejszeniem świądu czy ustąpieniem uczucia pieczenia lub nieprzyjemnego napięcia skóry, z którymi borykają się osoby ze skórą odwodnioną. Ponadto odpowiednia ilość zgromadzonej w skórze wody gwarantuje jej dobrą elastyczność oraz zapewnia właściwe środowisko do funkcjonowania enzymów odpowiedzialnych za procesy wzrostu, naprawy i należytego funkcjonowania wszystkich jej warstw. W efekcie skóra wolniej się starzeje i jest mniej podatna na możliwe infekcje skórne. Krem aktywnie nawilżający zapewnia wygładzenie skóry i zmniejszenie uczucia napięcia, przywrócenie równowagi skóry zakłóconej stresem, łagodzenie podrażnień.

Przeznaczenie

Krem aktywnie nawilżający przeznaczony do pielęgnacji skóry bardzo odwodnionej i suchej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h