Oceanic AA Help, krem półtłusty, 50 ml
15.46 zł

Oceanic AA Help, krem półtłusty, 50 ml

Oceanic AA Help, krem półtłusty, 50 ml
Ostatnia cena produktu
15.46 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy dla każdej kobiety oraz dla dzieci od 1 roku życia.

Skład według INCI

Cucurbityna działa łagodząco poprzez zmniejszenie syntezy histaminy, najważniejszego mediatora zapalenia. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu γ-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry. Skwalen z oliwek i czynnik nawilżający długotrwale natłuszczają skórę i zapobiegają jej odwodnieniu.
 

Właściwości

krem odbudowuje naturalną barierę hydrolipidową, zapewniając skórze długotrwałe uczucie komfortu oraz wyraźne wygładzenie.

Przeznaczenie

 Szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i nadwrażliwej, alergicznej i atopowej oraz do skóry źle tolerującej kosmetyki i wyroby chemii gospodarczej.
Seria AA Help została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają: wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry, alergię kontaktową skóry, cechy skóry atopowej, wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.
 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 951 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h