Oceanic AA Help, emulsja do mycia ciała, 200 ml
12.34 zł

Oceanic AA Help, emulsja do mycia ciała, 200 ml

Oceanic AA Help, emulsja do mycia ciała, 200 ml
Ostatnia cena produktu
12.34 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Seria została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają:

  • wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry
  • alergię kontaktową skóry
  • cechy skóry atopowej
  • wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.

Skład według INCI

ekstrakt z lukrecji bogaty w kwas glicyryzynowy oraz alantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Oleje z ogórecznika lekarskiego, nasion soi oraz witamina E eliminują uczucie wysuszenia wywołane chlorowaną wodą, a także zapewniają działanie ochronne i regenerujące. Gliceryna i d-pantenol działają nawilżająco.

Właściwości

delikatna, naturalna, bez zawartości mydła dla skóry baza myjąca emulsji zapewnia jej bardzo dobrą tolerancję. Emulsja łatwo się rozprowadza i ma doskonałe właściwości myjące.

Przeznaczenie

produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała dla każdej kobiety oraz dla dzieci od 3 roku życia. Szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i nadwrażliwej, alergicznej i atopowej oraz do skóry źle tolerującej kosmetyki i wyroby chemii gospodarczej.
Seria AA Help została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają: wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry, alergię kontaktową skóry, cechy skóry atopowej, wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 959 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h