Oceanic AA Help, balsam do ciała, 200 ml
11.36 zł

Oceanic AA Help, balsam do ciała, 200 ml

Oceanic AA Help, balsam do ciała, 200 ml
Ostatnia cena produktu
11.36 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Seria została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają:

  • wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry
  • alergię kontaktową skóry
  • cechy skóry atopowej
  • wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.

Skład według INCI

Cucurbityna działa łagodząco poprzez zmniejszenie syntezy histaminy, najważniejszego mediatora zapalenia. Olej z ogórecznika lekarskiego, zawierający 23% kwasu gamma-linolenowego redukuje przeznaskórkową utratę wody i zapobiega podrażnieniom skóry. Masło Shea zapewnia skórze skuteczne nawilżenie i ochronę. Witamina E zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Właściwości

doskonale wchłaniający się balsam o wysokiej zawartości lipidów regeneruje skórę, odbudowując jej naturalną warstwę ochronną.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do pielęgnacji ciała dla każdej kobiety oraz dla dzieci od 3 roku życia. Szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej i nadwrażliwej, alergicznej i atopowej oraz do skóry źle tolerującej kosmetyki i wyroby chemii gospodarczej.
Seria AA Help została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w produkcji preparatów dla alergików, przy współpracy z lekarzami dermatologami i alergologami, z myślą o tych wszystkich, którzy mają: wrodzoną lub nabytą nadwrażliwość skóry, alergię kontaktową skóry, cechy skóry atopowej, wywiad złej tolerancji kosmetyków i wyrobów chemii gospodarczej.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h