Memobil forte, tabletki, 30 szt
13.22 zł

Memobil forte, tabletki, 30 szt

Memobil forte, tabletki, 30 szt
Ostatnia cena produktu
13.22 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Rekomendowany produkt zastępczy

Opis

Preparat zawierający składniki wzmacniające pamięć.

Właściwości i działanie:
Obniżenie sprawności intelektualnej może wynikać z zaburzeń krążenia mózgowego. W usprawnieniu przepływu krwi w naczyniach pomocny okazuje się wyciąg z liści Ginkgo biloba. Zawiera on flawonoidy i terpeny. Usprawniają one krążenie krwi dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych, uszczelnieniu ich ścian oraz zmniejszeniu agregacji płytek krwi. W związku z tym krew jest mniej lepka, a jej przepływ przez naczynia sprawniejszy. Odpowiednie ukrwienie mózgu poprawia metabolizm komórek nerwowych. Flawonoidy wykazują działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne. Przerywają łańcuchową reakcję utleniania lipidów zapoczątkowaną przez wolne rodniki. Dzięki temu zmniejsza się ilość uszkodzonych komórek i nie dochodzi do przedwczesnego starzeniu się organizmu. Wit. A, wit. B 12, magnez, fosfor, cynk to substancje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Wskazania:
Zaburzenia pamięci, zaburzenia krążenia krwi w mózgu i naczyniach obwodowych (mrowienie w dłoniach i stopach), zawroty głowy.

Dawkowanie:

2 - 3 razy dziennie po 1 tabletce w czasie posiłku.

Skład - w 1 tabletce:
Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego - 60 mg. Witamina A - 250 mcg (31,25*). Witamina B12 - 0,3 mcg (30*). Magnez - 20 mg (6,6*). Fosfor - 20 mg (2,5*). Cynk - 5 mg (33,3%).
* - % zalecanego dziennego spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa


Nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt nie jest wskazany dla małych dzieci i kobiet w ciąży.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

ARROW
W. Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Memobil forte - zastosowanie i działanie

Skład:

cynk fosfor magnez witamina B12 (cyjanokobalamina) witamina A ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

Postać:

tabletki

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Neurologia Angiologia Medycyna rodzinna Dietetyka

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające pamięć i koncentrację uzupełnia dietę w składniki poprawiające krążenie mózgowe i obwodowe korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego

Wskazania:

Wspomagająco w zaburzeniach pamięci, zaburzeniach krążenia krwi w mózgu i naczyniach obwodowych (mrowienie w dłoniach i stopach), zawrotach głowy.

Dawkowanie:

Doustnie. 2-3 razy dziennie po 1 tabletce w czasie posiłku.   Produkt nie jest wskazany dla małych dzieci.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.     Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży.