Syrop borówkowy z betaglucanem, 300 ml
17.49 zł

Syrop borówkowy z betaglucanem, 300 ml

Syrop borówkowy z betaglucanem, 300 ml
Ostatnia cena produktu
17.49 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Ekstrakt z borówki kanadyjskiej wykazuje działanie oczyszczające i dezynfekujące drogi moczowe.

Składniki

(10 ml syropu): woda puryfikowana, ekstrakt z borówki 250 mg, Beta-1,3-D-glukan 50 mg; substancje pomocnicze: fruktoza, sorbitol, metyloceluloza, sorbinian sodowy.

Właściwości składników

Skutecznie hamuje powstawanie w nich bakterii i wirusów. Zapewnia odpowiednie środowisko dla dróg moczowych i tym samym poprawia ich funkcjonowanie. Korzystne działanie borówki wzmocnione jest poprzez dodanie substancji immunostymulacyjnej Beta-1,3-D-glukanu, uzyskiwanego z japońskich grzybów "Reishi". Dodatkowo syrop korzystnie wpływa na stan ciśnienia tętniczego i hamuje biegunki.


Zalecane dzienne spożycie

Profilaktycznie: raz na dobę duża łyżka syropu (10 ml) przed jedzeniem.
Przy nasilonych dolegliwościach: duża łyżka syropu 2 do 3 razy na dobę.

Preparat moze być spożywany przez diabetyków w ramach ustalonej diety.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 879 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Producent

VIRDE
Stemplovec 10
74774 Holasovice

Syrop Borówkowy z betaglucanem - zastosowanie i działanie

Skład:

ekstrakt z borówki beta glukan

Postać:

syrop

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Medycyna rodzinna

Działanie :

korzystnie wpływa na funkcjonowanie dróg moczowych uzupełnia dietę w składniki utrudniające przyleganie bakterii do nabłonka dróg moczowych wspomaga siły obronne organizmu

Wskazania:

Suplement diety. Preparat polecany przy kłopotach urologicznych, przy nadciśnieniu, przy biegunkach.   Ekstrakt z borówki kanadyjskiej wykazuje działanie oczyszczające i dezynfekujące drogi moczowe. Skutecznie hamuje powstawanie w nich bakterii i wirusów. Zapewnia odpowiednie środowisko dla dróg moczowych i tym samym poprawia ich funkcjonowanie. Beta glukan wspomaga siły obronne organizmu.

Dawkowanie:

Doustnie. Profilaktycznie - raz na dobę duża łyżka syropu (10 ml) przed jedzeniem. Przy nasilonych dolegliwościach duża łyżka syropu 2 do 3 razy na dobę.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus