Virdepol, żel, żywokost z jałowcem i MSM, exclusive, 150ml
16.02 zł

Virdepol, żel, żywokost z jałowcem i MSM, exclusive, 150ml

Virdepol, żel, żywokost z jałowcem i MSM, exclusive, 150ml
Ostatnia cena produktu
16.02 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji głębszych uszkodzeń skóry (po stłuczeniach, złamaniach, uderzeniach, zwichnięciach, przy owrzodzeniach oraz odleżynach).

Skład według INCI

Aqua Puryficata, Methylsulfonylmethane, Glycerin, Propylenglykol, Carbomer, Juniperus Communis, Limonene, Symphytum Officanalis, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Parfum, Benzyl Salicylate, Methyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Alphaisomethyl Ionone.

Właściwości

Żywokost i jałowiec dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchniowych.
Dodatkowym składnikiem wspomagającym regenerację naskórka jest MSM (Metylosulfometan), stanowiący naturalną formę organicznej siarki, o działaniu silnie nawilżającym, nadającym skórze sprężystość i elastyczność.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 941 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h