Acidolac, proszek, 3g, 10 saszetek
15.82 zł

Acidolac, proszek, 3g, 10 saszetek

Acidolac, proszek, 3g, 10 saszetek
Ostatnia cena produktu
15.82 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Preparat stosowany w celu przywrócenia prawidłowej flory bakteryjnej po antybiotykoterapii, regulacji pracy jelit oraz zwiększenia odporność organizmu.

Składniki

(1 saszetka) 4 mld liofilizowanych szczepów bakterii Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium, fruktooligosacharydy (FOS), dekstrozę - nośnik, dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca. Zawiera cukry.

Właściwości składników

Połączenie probiotyków z prebiotykiem wydłuża czas przeżycia bakterii probiotycznych i ułatwia kolonizację jelita. Probiotyki wchodzące w skład preparatu Acidolac przywracają i pomagają w utrzymaniu prawidłowego składu flory bakteryjnej przewodu pokarmowego, która stanowi naturalną barierę dla rozwoju niekorzystnej mikroflory.

Zalecane dzienne spożycie

1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki można spożyć bezpośrednio lub po uprzednim wymieszaniu z wodą, jogurtem lub mlekiem. Stosować przez kilka dni.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 951 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h