Feminum, żel do higieny intymnej dla kobiet, 50 ml
13.82 zł

Feminum, żel do higieny intymnej dla kobiet, 50 ml

Feminum, żel do higieny intymnej dla kobiet, 50 ml
Ostatnia cena produktu
13.82 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Nawilżający żel intymny dla kobiet.

Przed zastosowaniem należy zapoznać się z ulotką informacyjną znajdującą się wewnątrz opakowania.

Skład

Woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, substancje uzupełniające.

Działanie

Specjalny środek eliminujący niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzenie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, itd.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Niewielką ilość żelu (w zależności od potrzeb) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktami intymnymi lub badaniami.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 961 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Feminum - zastosowanie i działanie

Skład:

hydroksybenzoesan propylu hydroksybenzoesan metylu hydroksyetyloceluloza

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

likwiduje uczucie suchości pochwy

Wskazania:

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzanie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych.   Feminum Herba wersja zapachowa - aromat herbaty Earl Grey.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.