Feminum Herba, żel do higieny intymnej dla kobiet, 40 ml
16.89 zł

Feminum Herba, żel do higieny intymnej dla kobiet, 40 ml

Feminum Herba, żel do higieny intymnej dla kobiet, 40 ml
Ostatnia cena produktu
16.89 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Klarowny, lekki żel o fizjologcznym, lekko kwaśnym odczynie pH sprawia, że skóa krocza nabiera dawnej elastyczności, przez co będzie bardziej odporna na zatarcia i zadrapania.

Skład według INCI

Aqua, Glycerol, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Methylparaben, Propylparaben.

Właściwości

Specjalny preparat eliminujący niedobory wydzielana śluzu w pochwie o przyjemnym delikatnym zapachu herbaty Earl Grey zapewniającym długotrwałe uczucie świeżości. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw.

Stosowanie

Niewielką ilość żelu należy nałożyć na miejsca specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktami intymnymi.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 897 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

Feminum - zastosowanie i działanie

Skład:

hydroksybenzoesan propylu hydroksybenzoesan metylu hydroksyetyloceluloza

Postać:

żel

Kategoria:

Wyroby medyczne

Specjalności:

Ginekologia i położnictwo

Działanie :

likwiduje uczucie suchości pochwy

Wskazania:

Niedobór wydzielania śluzu w pochwie. Preparat ułatwia stosunki płciowe w przypadku suchości pochwy, także z użyciem prezerwatyw, przeprowadzanie badań ginekologicznych, ultrasonograficznych.   Feminum Herba wersja zapachowa - aromat herbaty Earl Grey.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus