Nuk, smoczek silikonowy Night&Day, na dzień, (0-6 miesięcy)
10.29 zł

Nuk, smoczek silikonowy Night&Day, na dzień, (0-6 miesięcy)

Nuk, smoczek silikonowy Night&Day, na dzień, (0-6 miesięcy)
Ostatnia cena produktu
10.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Smoczki uspokajające NUK opracowano tak, aby kształt przypominał kształt sutka matki w czasie karmienia i aby tym samym optymalnie dopasowywał się do jamy ustnej dziecka. NUK pomagają zaspokoić naturalną potrzebę ssania oraz ćwiczyć mięśnie warg, języka i szczęki, co odgrywa kluczową rolę w późniejszej nauce mówienia i samodzielnego jedzenia. System odpowietrzania NUK sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i elastyczny, co minimalizuje ryzyko powstania wad zgryzu.

Wiek: 0-6 miesięcy.

Charakterystyka produktu

Został on opracowany przez ortodontów, tak żeby przypominał kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia. Smoczek jest także wyposażony w system Nuk Air system. Powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka co sprawia, że pozostaje miękki i zachowuje swój kształt. Pomaga zapobiegać deformacjom szczęki. Smoczek wyposażony jest w kanał odprowadzający ślinę, co zapobiega podrażnieniom.

Uwagi i środki ostrożności

Kolor i/lub wzór dobierany jest losowo.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 903 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

PODYSKUTUJ O PRODUKCIE

Informacje / opinie zawarte w komentarzach stanowią subiektywną ocenę użytkownika i nie mogą być traktowane jako porada dotycząca zażywania / stosowania produktu. W przypadku wątpliwości prosimy o konsultacje z Farmaceutą Dbam o Zdrowie.

komentarze wspierane przez Disqus