Methoddraine Minceur, tonik, 250 ml
121.24 zł

Methoddraine Minceur, tonik, 250 ml

Methoddraine Minceur, tonik, 250 ml
Ostatnia cena produktu
121.24 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

Połączona skuteczność składniów roślinnych zawartych w MethodDraine Minceur działa na trzech płaszczyznach: spowalnia przyswajanie cukrów i ich zamianę w tłuszcz, pobudza usuwanie i spalanie rezerw tłuszczu, przeciwdziała powstawaniu cellulitu oraz dodatkowo wspomaga oczyszczanie organizmu.

3 aktywne składniki:

  • Zielona kawa
  • Wiązówka błotna
  • Czerwona winorośl

 

Zdrowy styl życia:

Aby zwiększyć efektywność MethodDraine Minceur należy:

Połączyć zastosowanie toniku Minceur z odpowiednio zbilansowaną dietą, bogatą w owoce i warzywa oraz ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów prostych

Wypijać przynajmniej 1,5 l wody dziennie oraz dołączyć umiarkowany wysiłek fizyczny.

Zalecane dzienne spożycie

2-fazowy program kontroli wagi. Dzięki takiej metodzie organizm lepiej przystosowuje się do silnego działania ACG.

Cel: Odchudzanie.

Przed użyciem potrząsnąć butelką od lewej do prawej. Rozpuścić zalecaną dawkę MethodDraine Minceur w szklance wody. Przez pierwsze 7 dni zalecamy pić 12 ml rano, przed śniadaniem. Przez następne 7 dni należy pić 2 razy 12 ml dziennie (12 ml przed śniadaniem, 12 ml po południu, przed obiadem).

Cel: Stabilizacja.

Po 14 dniach zaleca się kontynuacje przyjmowania preparatu w celu stabilizacji wagi oraz unikniecia efektu jo-jo. Rozpuścić 12 ml w szklance wody i pić przez okres 20 dni, przed śniadaniem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

MethodDraine Minceur - zastosowanie i działanie

Skład:

czerwona winorośl zielona kawa wiązówka błotna

Postać:

tabletki płyn doustny

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie uzupełnia dietę w składniki zapobiegające powstawaniu cellulitu

Wskazania:

Suplement diety. Stosować jako preparat wspomagający odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecany jest dwufazowy program kontroli wagi. Faza I to 14 dniowy program utraty wagi. Przez pierwsze 7 dni należy pić 12 ml płynu rano przed śniadaniem (lub przyjmować jedną tabletkę przed śniadaniem i 1 przed obiadem), a przez następne 7 dni 2 razy (po południu i przed obiadem) po 12 ml płynu dziennie (lub dwie tabletki przed obiadem i dwie tabletki przed śniadaniem). Faza II to 20 dniowy program stabilizacji wagi. Należy wówczas pić 12ml płynu przed śniadaniem przez okres 20 dni (lub przyjmować 2 tabletki przed obiadem). Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, a także dzieci powyżej 12 roku życia. Płyn przed użyciem należy wstrząsnąć i rozpuścić jego zalecaną dawkę w szklance wody. Kuracja powinna zostać połączona ze zdrowym stylem życia: zróżnicowaną i prawidłowo skomponowaną dietą, bogatą w owoce i warzywa, wypijaniem przynajmniej 1,5 l wody dziennie i regularną aktywnością fizyczną. Po otwarciu płyn należy przechowywać preparat w lodówce.

Możliwe skutki uboczne:

Ze względu na obecność roślin działających moczopędnie, niektóre osoby mogą odczuwać częstszą potrzebę oddawania moczu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorujesz na cukrzycę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących.