Methoddraine Minceur, tabletki, 42 szt
111.29 zł

Methoddraine Minceur, tabletki, 42 szt

Methoddraine Minceur, tabletki, 42 szt
Ostatnia cena produktu
111.29 zł
Icon
Ten produkt nie jest już dostępny w ofercie doz.pl
BEZPŁATNIE

Opis

MethodDraine Minceur to unikalna formuła roślinna, która działa na trzech polach: opóźnia przyswajanie cukrów i ich zamianę w tłuszcz, pobudza spalanie i usuwanie zbędnych rezerw tłuszczu oraz oczyszcza i zmniejsza zatrzymywanie wody w organizmie.

Trzy rośliny działają w sposób uzupełniający się: zielona kawa "obiera sobie za cel" spalanie tłuszczu, podczas gdy czerwona winorośl i wiązówka błotna pomagają oczyścić organizm.

 

Głównym składnikiem jest zielona kawa zawierająca substancję aktywną kwas chlorogenowy ACG, który opóźnia przyswajanie cukrów, zapobiega magazynowaniu ich pod postacią tłuszczu i w ten sposób pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów.

Co więcej, zielona kawa pobudza oczyszczanie i spalanie tłuszczu już obecnego w organizmie (w komórkach tłuszczowych), jest również bogata w antyoksydanty. Korzystne właściwości tej rośliny dla utraty wagi zostały udowodnione klinicznie.

Drugi składnik preparatu to czerwona winorośl. Dobroczynny wpływ liści czerwonej winorośli na krążenie jest znany od dawna. Jest ona bogatym źródłem polifenoli, które stymulują układ krążenia i przeciwdziałają powstawaniu cellulitu.

Dopełnieniem formuły jest wiązówka błotna, roślina posiadająca właściwości moczopędne, która oczyszcza organizm poprzez pobudzanie usuwania wody i toksyn.

Składniki

Suche ekstrakty wiązówki błotnej (spiraea ulmaria - 30,47%), zielona kawy bezkofeinowej (cafe sp. - 24,38%), (40 mg w 24 ml), czerwonej winorośli (Vitis vinifera - 21,94%).

Zalecane dzienne spożycie

Zalecany jest dwu fazowy program kontroli wagi, dzięki temu organizm lepiej przystosowuje się do silnego działania ACG. Faza I - 14 dniowy program utraty wagi.

Przez pierwsze 7 dni 1 tabletka przed śniadaniem i 1 tabletka przed obiadem przez następne 7 dni 2 tabletki przed śniadaniem i 2 tabletki przed obiadem Faza II - 20 dniowy program stabilizacji wagi.

Po 14 dniach zaleca się kontynuację przyjmowania preparatu w celu stabilizacji wagi oraz uniknięcia efektu jo-jo. Przyjmować 2 tabletki przed obiadem.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie stosować u dzieci. Osoby z hipoglikemią powinny skonsultować się z lekarzem.

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór zamówionych produktów możliwy jest w 960 aptekach na terenie całej Polski. Zapraszamy do katalogu aptek, w celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie. Dostawa do aptek na terenie całego kraju realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h

MethodDraine Minceur - zastosowanie i działanie

Skład:

czerwona winorośl zielona kawa wiązówka błotna

Postać:

tabletki płyn doustny

Kategoria:

Suplementy diety

Specjalności:

Dietetyka Medycyna rodzinna

Działanie :

uzupełnia dietę w składniki wspomagające odchudzanie uzupełnia dietę w składniki zapobiegające powstawaniu cellulitu

Wskazania:

Suplement diety. Stosować jako preparat wspomagający odchudzanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Zalecany jest dwufazowy program kontroli wagi. Faza I to 14 dniowy program utraty wagi. Przez pierwsze 7 dni należy pić 12 ml płynu rano przed śniadaniem (lub przyjmować jedną tabletkę przed śniadaniem i 1 przed obiadem), a przez następne 7 dni 2 razy (po południu i przed obiadem) po 12 ml płynu dziennie (lub dwie tabletki przed obiadem i dwie tabletki przed śniadaniem). Faza II to 20 dniowy program stabilizacji wagi. Należy wówczas pić 12ml płynu przed śniadaniem przez okres 20 dni (lub przyjmować 2 tabletki przed obiadem). Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, a także dzieci powyżej 12 roku życia. Płyn przed użyciem należy wstrząsnąć i rozpuścić jego zalecaną dawkę w szklance wody. Kuracja powinna zostać połączona ze zdrowym stylem życia: zróżnicowaną i prawidłowo skomponowaną dietą, bogatą w owoce i warzywa, wypijaniem przynajmniej 1,5 l wody dziennie i regularną aktywnością fizyczną. Po otwarciu płyn należy przechowywać preparat w lodówce.

Możliwe skutki uboczne:

Ze względu na obecność roślin działających moczopędnie, niektóre osoby mogą odczuwać częstszą potrzebę oddawania moczu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorujesz na cukrzycę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie należy stosować preparatu u kobiet w ciąży i matek karmiących.